Kreatywni w Nowodvorski Lighting - Nowodvorski

Kreatywni w Nowodvorski Lighting - Nowodvorski

Wasza kreatywność nas zaskoczyła! Wiedzieliśmy, że odrobina motywacji i zaangażowania wydobędzie z Was prawdziwe światło kreatywności. Zobaczcie sami jak opisujecie swoją pracę i poznajcie bliżej inne działy:

DZIAŁ HANDLOWY

Tygrysy Sprzedaży! 

Te ponad 100 milionów rocznej sprzedaży
To w dziale handlowym 21 twarzy.
 
Każdy z uśmiechem pozyskuje zamówienia, 
I nieco mniej radośnie rozpatruje zażalenia, 
Ale z uwagą i zaangażowaniem rozwiązuje problemy klienta, 
By sytuacja nie była zbyt długo napięta, 
I żeby nie było niedomówień! 
Mówimy o grubo ponad 50 tysiącach obsłużonych rocznie zamówień, 
A że rozmowa z klientem to klucz do sukcesu, 
Gadają wszędzie … nie pomijając okolic sedesu.
Piszą, gadają coś ciągle sprawdzają,
Jeżdżą samochodem i samolotem latają,
Nawet jeśli w duchu się gotują i w słowach nie przebierają,
To na co dzień z uśmiechem o dobre imię Firmy dbają.

Dobry-design-od-polskiego-producenta.jpg [223.56 KB] 
Magazyn-Nowodvorski-Lighting.jpg [798.64 KB]

MAGAZYN

Magazyn jest ostatnią prostą, w wyścigu lampy do światła

Przygotować tak, aby dotarło do klienta w nienaruszonym stanie,  
Takie motto Nam przyświeca, takie Nasze tu zadanie, 
10 metrów z paletami w pionie, pędzą żółte wózki, 
A podłoga od ich pędu cała dudni, płonie, 
Przejmij, przełóż, odłóż, wyjmij, 
Przelicz, ułóż, spakuj, przyjmij, 
Bez wytchnienia i sapania, wszystko jest do spakowania 
Dobre chęci to podstawa, z nimi prostsza jest już sprawa, 
Czy szeroko uśmiechnięci, czy wpienieni i wyschnięci, 
Przyjmij, wydaj to zasada, która tutaj nami włada. 

DZIAŁ IT - Mistrzowie Magii Technologii

A dział IT? To prawdziwi mistrzowie magii technologii. „Dziwne, u mnie działa” i „Czy próbowałeś włączyć ponownie?” to ich mantry, które sprawiają, że wszystko nagle zaczyna działać. Ich tajemnicze umiejętności naprawiania komputerów są wręcz nadprzyrodzone. Gdyby mieli swoje superbohaterskie stroje, na pewno mieliby na nich logo „Ctrl+Alt+Delete”. 

DZIAŁ KADR

Nasze kadrowe to prawdziwe superbohaterki. Wydaje się, że mają supermoce w znajdowaniu odpowiedniego miejsca dla każdego papierka w aktach osobowych! 
Ewidencjonowanie urlopów to prawdziwa sztuka. Nasz dział kadr i płac wie dokładnie, kiedy każdy z nas potrzebuje przerwy, nawet zanim sami to zrozumiemy. Chyba mają szklaną kulę na biurku! 
Jest coś niesamowitego w tym, jak nasze kadrowe potrafią jednocześnie trzymać porządek w papierach. Mówią, że nikt nie jest niezastąpiony... ale nie próbujmy tego sprawdzać z naszymi kadrami! 
Jedyną rzeczą, którą dział kadr i płac lubi bardziej niż porządek w dokumentach, jest widok uśmiechniętych twarzy pracowników po otrzymaniu pensji. 
Gdyby ktoś kiedykolwiek wątpił w znaczenie dokładności, powinien spojrzeć na pracę naszego działu kadr i płac. Potrafią zapanować nad każdą stroną dokumentów i wiedzą, kiedy każdy z nas bierze urlop. Mają to wszystko w jednym palcu! 
Zatrudnianie nowych pracowników przez nasz zespół kadr to prawdziwa frajda. Dziewczyny z radością przeprowadzają przez labirynt dokumentacji, a przy tym cieszą się z poznawania nowych twarzy. 

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI - Strażnicy Finansów
Praca w księgowości jest jak nawigowanie statkiem po morzu liczb – zawsze precyzyjna, bezbłędna i czasem monotonna, ale to właśnie dzięki nam, finanse firmy płyną spokojnie bez żadnych burz. Zamieniamy sterty faktur i dokumentów w klarowny porządek. Jesteśmy prawdziwymi detektywami finansów, zawsze czuwamy, wyłapując błędy, gdy tylko się pojawią. W naszej codziennej cyfrowej podróży nic nie umknie naszej uwadze.
Nasza praca to nie tylko liczenie pieniędzy, ale także wsparcie na każdym etapie działalności firmy, co ma ogromne znaczenie! To my ubieramy rodzące się pomysły w innych działach w przepisy, pozwalające się firmie bezpiecznie rozwijać. Jesteśmy niezawodnym sterem, który trzyma firmę na kursie. Nasze motto to solidność, profesjonalizm i zaangażowanie.

20231007_114737.jpg [5.38 MB]

ZAKŁAD PRODUKCYJNY - SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE

W małym miasteczku Siemianowice Śląskie, które zasłynęło na całym świecie dzięki niezwykłej fabryce lamp, pracowała grupa wyjątkowych pracowników. Codziennie stawiali czoła wyzwaniom, które mogłyby przerazić niejednego śmiałka.

Wśród nich byli specjaliści, którzy dbali o to, by każda lampa była doskonała. Jeden z pracowników mówił: „Lampa to nie tylko światło, to światło nadziei, droga do łazienki w nocy i przede wszystkim narzędzie do znajdowania zagubionych skarpetek!”

Byli tam również mistrzowie precyzji, którzy potrafili zaprogramować maszyny tak, że te prawie same robiły kawę dla całego zespołu.

Nie można zapomnieć o wspaniałych pracownikach, którzy byli w stanie sprostać najcięższym zadaniom i zawsze gotowi byli pomóc kolegom. Często żartowali: „Mamy takie mięśnie, że nawet śrubki się nas boją i same się dokręcają.”

Każdy dzień w fabryce był pełen śmiechu i żartów, a pracownicy z różnych działów wspólnie przyczyniali się do jej sukcesu. Wszyscy razem tworzyli zgrany zespół, który sprawiał, że każdy dzień w pracy był wyjątkowy.

Milionowe Kroki Logistyków

Ach, te milionowe kroki logistyków! Każdego dnia przemierzają kilometry, jak Speedy Gonzales wózka logistycznego, nieustannie w ruchu, z misją dostarczenia każdego pudełka na czas. Gdyby tylko mogli dostać nagrody za ilość spalonych kalorii, z pewnością byliby już olimpijskimi mistrzami w maratonie po magazynie.  

Trzpienie Zgrzewalni - Bohaterowie Codzienności

Setki milionów trzpieni zgrzewalni zgrzanych i zgubionych... czy ktoś je w ogóle liczy? Może trzpienie mają własny, tajemniczy świat, gdzie układają się do snu pod ławami roboczymi i wspominają czasy, kiedy były jeszcze nieodłączną częścią produkcji.  

Firmowe Złote Rączki

Firmowe złote rączki to prawdziwe skarby! Ludzie od wszystkiego, naprawiają, budują i ratują z każdej opresji. Gdyby tylko można było ich sklonować, świat byłby lepszym miejscem.

2.JPG [1.23 MB]
DSC_5180.JPG [6.65 MB]

Najbardziej Cierpliwy Dział Tłoczni

A dział tłoczni? Cierpliwość ich ludzi można by mierzyć w latach świetlnych. Jakim cudem nigdy nie stracili zimnej krwi? Może to dzięki ich tajemnym medytacjom przy maszynach, gdzie dźwięk tłoczonych elementów staje się kojącą muzyką. 

Ploter Frezujący i Jego Serenady

Nie możemy zapomnieć o ploterze frezującym. Jego serenady frezowania to prawdziwe arcydzieła. Gdyby tylko mógł, z pewnością założyłby swój własny zespół muzyczny, grający w stylu industrialnym. Codziennie śpiewa nam swoje mechaniczne piosenki, przynosząc nutkę radości do naszej produkcyjnej codzienności. 

Dział Utrzymania Ruchu - Strażnicy Maszyn

Dział Utrzymania Ruchu to nasi niezłomni strażnicy maszyn. Zawsze gotowi, zawsze czujni, reagują na każdy szmer, stuk i trzask. Czy ktoś widział, żeby spali? Może oni wcale nie są ludźmi, tylko super bohaterami w przebraniu, ratującymi nas przed awarią na każdym kroku. 

Lakiernia - Królestwo Kolorów

Lakiernia to prawdziwe królestwo kolorów. Pracownicy tam to artyści, malujący nasze produkty z precyzją i wdziękiem. Nie ma takiego odcienia, którego nie potrafią stworzyć. Czasami zastanawiam się, czy po pracy nie malują potajemnie obrazów, które mogłyby trafić do galerii sztuki. 

CNC - Władcy Precyzji

 Dział CNC to władcy precyzji. Ich maszyny tną i formują materiały z dokładnością godną szwajcarskiego zegarka. Gdyby ich umiejętności przenieść na kuchnię, pewnie mogliby kroić cebulę na idealnie równe kawałki w nanosekundach. 

Dział Zakupów - Magicy Negocjacji

 A dział zakupów? To prawdziwi magicy negocjacji. Ich genialne umiejętności wyczarowywania najlepszych ofert są legendarne. Gdyby mieli swoje telewizyjne show, oglądalibyśmy ich w akcji, jak za pomocą paleciaków wypełniają każdy bilans stanu towarów. Dbałość o to, by każdy produkt był na swoim miejscu i w odpowiedniej ilości, jest ich codziennym wyzwaniem. 

Magazyn - Mistrzowie Upychania

Nie zapominajmy o magazynie! Magazynierzy to mistrzowie upychania towarów w najmniejsze szczeliny, by wszystko się zmieściło. Ich zdolności do kreatywnego zarządzania przestrzenią są niezrównane. Mogliby zorganizować mistrzostwa w Tetrisie, gdzie wygrywaliby bezkonkurencyjnie, układając towary w sposób, który wydaje się niemożliwy dla przeciętnego człowieka. 

3.jpg [3.37 MB]
HPIM0712.JPG [106.55 KB]

Druciarki - Magicy Kształtów

Druciarki to prawdziwi magicy tworzący niesamowite kształty z drutu. Ich praca to coś więcej niż tylko gięcie i kształtowanie – to czysta magia! Gdyby mogli, pewnie tworzyliby z drutu prawdziwe rzeźby sztuki nowoczesnej, które podziwialibyśmy w muzeach na całym świecie. 

Szlifiernia - Heavymetalowe Serenady

I wreszcie, szlifiernia – tam, gdzie heavymetalowe dźwięki maszyn są muzyką dla uszu. Gdyby ktoś mógł nagrać ich codzienną symfonię szlifowania, mielibyśmy nowy gatunek muzyczny: metal-industrial. Pracownicy szlifierni to prawdziwi artyści, tworzący gładkie powierzchnie z gracją rockowych legend. 

Dział Bodorów (Przecinarki Laserowe) - Laserowi Artyści

 Dział Bodorów to laserowi artyści, którzy potrafią wyczarować najbardziej skomplikowane kształty z metalu. Ich przecinarki laserowe to prawdziwe magiczne różdżki, tworzące precyzyjne wzory z szybkością światła. Gdyby mogli, pewnie rywalizowaliby z najlepszymi artystami grafiki komputerowej, tworząc dzieła, które zapierałyby dech w piersiach. 

Tokarki - Mistrzowie Symetrii

Tokarki to mistrzowie symetrii. Ich umiejętność tworzenia idealnie okrągłych i gładkich elementów jest niezrównana. Gdyby ich precyzję przenieść na inny poziom, mogliby tworzyć biżuterię, która zachwycałaby najdrobniejszymi detalami. Ich tokarki to prawdziwe czarodziejskie narzędzia, które zamieniają surowy metal w perfekcyjne kształty. 

Dział Optymalizacji i Reklamacji - Geniusze Strategii

 Dział optymalizacji i reklamacji to geniusze strategii. Każdy problem jest dla nich zagadką do rozwiązania, a każde usprawnienie to kolejne trofeum na ich półce. Ich fanaberie do realizacji są legendarne, a tempo zliczania kart produkcji przypomina wyścig o złoty medal. Dzięki nim, procesy działają jak szwajcarski zegarek, a reklamacje znikają szybciej, niż się pojawiają. 

Dział Kontroli Jakości - Stróże Perfekcji 

Dział kontroli jakości to stróże perfekcji. Ich zadaniem jest upewnienie się, że każdy produkt opuszczający naszą firmę jest absolutnie doskonały. Mają oczy jak sokół i nic nie umknie ich uwadze. Ich motto? „Jakość przede wszystkim!” 

Montażyści - Zawrotne Tempo Pracy

Nasi montażyści to prawdziwi mistrzowie zawrotnego tempa. Gdyby ich szybkość montażu przeliczyć na prędkość samochodu, z pewnością pobiliby rekordy Formuły 1. Każdy element trafia na swoje miejsce z precyzją i szybkością, której pozazdrościłby im sam Flash. 

1.jpg [337.01 KB]
4.jpg [3.51 MB]

Kierownicy - Kapitanowie Statku

Nie możemy zapomnieć o naszych kierownikach – kapitanach tego statku. Kierują zespołami z precyzją i troską, dbając o to, by każda operacja przebiegała sprawnie. Są jak dyrygenci wielkiej orkiestry, w której każdy dział jest kluczowym instrumentem. Bez nich, nasza symfonia pracy nie brzmiałaby tak doskonale. 

Wszyscy Razem - Część Całości

 Bez każdego z tych niesamowitych działów nic by nie powstało. Jesteśmy jak puzzle, każdy element jest niezbędny, aby stworzyć pełny obraz. Razem tworzymy całość, która działa sprawnie i harmonijnie. Każdy dział, każda osoba ma swoje miejsce i znaczenie, a bez nich nasza firma nie byłaby taka sama. Jesteśmy jedną wielką rodziną, która razem osiąga sukcesy i radzi sobie z wyzwaniami. 

PIŁA GWINTOWNICA: 

"Wszystko potną Ci na pile, musisz wiedzieć tylko ile." 

LASER BODOR: 
"Na Bodorze wszystkie rury w mig pocięte są na wióry." 

TŁOCZNIA: 
"Kiedy tłocznia z pracą ruszy zaraz wszystkich bolą uszy." 

TOKARNIA: 
"Nowy przyrząd lub poprawka to tokarzy jest zajawka." 

ŚLUSARNIA: 
"Brak otworu? To się zdarza, możesz liczyć na ślusarza." 
"Wiercimy, czyścimy i gwintujemy, naprawy także się podejmiemy."
"Źle pospawane czy źle złożone ślusarz zawsze Ci dopomoże." 

SPAWALNIA: 
"Ze spawalnią od Mariusza każda lampa w podróż rusza." 
"Świat widzimy na zielono- nawet zimą."
"Rozgrzewamy do czerwoności- nie tylko materiał." 
"Logistyk- dla niego spawacz zawsze robi za wolno!" 
"Po co jest logistyk na spawalni? Do planowania i rozwożenia zamówień- a po co jest kierownik- żeby te plany zmieniać."

DZIAŁ MARKETINGU - Architekci Wrażeń

W królestwie kreatywności, dział marketingu to nie tylko mistrzowie kreacji, komunikacji i organizacji — to czarodzieje, którzy z niczego potrafią stworzyć wszystko! Nie tylko polują na świeże pomysły, ale też zamieniają je w spektakularne projekty, które podbijają serca naszych klientów i dystrybutorów. Każdy projekt to dla nich jak wielkie malowidło, gdzie każdy szczegół jest starannie planowany i realizowany z chirurgiczną precyzją. Mówi się, że obraz wart jest tysiąca słów, ale nasi marketingowcy potrafią sprawić, że każde słowo i każdy obraz działają razem jak doskonale zsynchronizowana orkiestra. Zawsze mają na uwadze, aby każda prezentacja produktu i każdy kontakt z klientem był niezapomnianym przeżyciem. A gdy planują eventy i targi, zarówno w Polsce, jak i za granicą, to z takim rozmachem, że w czasie ich organizacji zapominają jak się nazywają. To najmłodszy dział w przenośni i dosłownie – to tutaj pokolenie Z miesza się z innymi, tworząc energetyczne połączenie, które dostarcza świeżych perspektyw i doświadczonego know-how. Z nimi nie ma mowy o nudzie.  Wszystko robią zawsze zuśmiechem i dużą dawką pozytywnej energii! 
Budapeszt ekipa od zabudowy.jpeg [129.79 KB]
o nas 3.jpg [6.08 MB]

DESIGN LAB

Design Lab - Nasi Projektanci z Zaczarowanym Ołówkiem

Ktoś powiedział… Nie powiem kto! „Projektanci to artyści… myślą, że są zajebiści” 
A jak mają myśleć, jeśli na ich barkach spoczywa ogromna odpowiedzialność. 
Tu każdy błąd to strata, opóźnienia i stres. 
A oni w swoim skromnym biurze siedząc przy monitorach kreując rzeczywistość. 
To Oni ludzie z ogromną wiedzą i doświadczeniem wskazują drogę do lepszego ŚWIATŁA. 
To Oni młodzi pełni pasji i zaangażowania w ukryciu tworzą przedmioty które służą milionom na całym świecie. 
Cisi bohaterowie, których bronią jest wątły ołówek i mała myszka zamknięta w dłoni. 

Projektanci z Design Labu 
Drugich takich nie znajdziecie  
Biją się o nich na całym świecie.  
To ich projekty chcą Włosi i Niemcy  
By móc choć trochę zarobić pieniędzy. 
To oni, z szeroką wiedzą,  
Kreują światło za tamtą miedzą. 
To oni Myślą, dumają, rysują 
Piękno tworzą, światło budują. 
Uznanie dla nich z całego świata  
Płynie do na przez długie lata. 
I niech ta bajka dalej się toczy By lampy nasze cieszyły oczy.

PRODUKCJA CZĘSTOCHOWA 

Dział - Montaż: 

Najbardziej zdyscyplinowany dział. W tym roku montażyści wyprodukowali o 30% więcej lamp niż w tym samym okresie ubiegłego roku. Zakładowe Demony Prędkości. Ciężką pracę poprzednich działów uwieńczają prawdziwym dziełem sztuki! 

Ciekawostka: Od początku roku montaż zużył 19 km taśmy ledowej! 

Dział - Spawalnia: 

Władają laserem jak Rycerze Jedi w Gwiezdnych Wojnach, jednak tradycyjny palnik także nie jest im obcy. Ich motto życiowe: „Co spawacz złączył, człowiek niech nie rozdziela”. 

Dział - Ślusarnia: 

Kowale losu firmy. Rzeźbią w metalu niczym Michał Anioł. Wiertłem władają jak artysta dłutem. Potrafią nadać dowolną formę każdemu kawałkowi metalu, tworząc idealne montatury. 

Dział – Szlifiernia: 

Nazwa zespołu Metallica pasuje do nich idealnie! Przygrywają nam mocnym brzmieniem, jednocześnie wydobywając z metalu jego naturalne piękno. Swoją wcale niełatwą pracą wygładzają nam drogę do sukcesu.  

Dział - Myjka: 

Baseny termalne z masażami ultradźwiękowymi. Wypucują tak, że nie powstydziłaby się sama Perfekcyjna Pani Domu. Śmiało można nadać im miano Wonder Women dzięki sile zdobytej przerzucaniem żelastwa.  

Dział - Lakiernia: 

Wirtuozi pistoletów. Pomalują wszystko i w dowolnym kolorze. Nasi lakiernicy mogą zawstydzić niejedną kobietę znając więcej odcieni kolorów niż one. Gdyby dać im pędzle i płótna, można by ujrzeć niejedno arcydzieło.  

Dział - Kompletacja: 

Eksperci w układaniu puzzli. Z rozsypanych elementów tworzą spójną całość. Dzięki ich pracy w naszych przezbrojeniach niczego nie brakuje, co uszczęśliwi każdego montażystę.  

Dział – Laminaty: 

Mistrzowie rękodzieła. Ich dziełami można by wypełnić niejedną galerię sztuki. Lepią Eggi z żywicy jak dzieci z plasteliny. Można by rzec, że nieźli z nich jajcarze.  

Dział – Logistyka i Magazyn: 

Mistrzowie gry w chowanego i tetrisa. Znajdą nawet najmniejszą śrubkę, choćby schowali ją 4 miesiące temu, a układanie palet to dla nich chleb powszedni. Nasi logistycy pokonali już niejeden maraton, aby zaopatrzyć wszystkie działy i uszczęśliwić linie montażowe. A nasz Dariusz jest wspaniałym gospodarzem, u niego drzwi (i bramy) są zawsze otwarte! 

Dział – Utrzymanie Ruchu: 

Zespół Mission Imposible z Tomem Cruisem na czele. Naprawią każdą usterkę, nawet kiedy wydaje się być ona niemożliwa do naprawienia. Inspektor Gadżet to przy nich amator, zawsze są tam gdzie pomoc jest potrzebna. 

Dział – Zakupów: 

Najbardziej rozrzutny dział na zakładzie. Dziewczyny wydają wszystkie pieniądze szefa. Ponoć pieniądze szczęścia nie dają, obalamy ten mit! Wystarczy spojrzeć na zadowolone buzie pracowników, kiedy jesteśmy zaopatrzeni na czas. 

Dział – Kontrola Jakości: 

Strażniczka Texasu, która w temacie jakości nie zna litości. Dostrzeże każdy mankament, każde niedociągnięcie. Jej priorytetem jest satysfakcja klienta, ponieważ „jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę”. 

Dział – Wtryskarki: 

Mistrzowie Pierwszej Ligii - dla nich forma zawsze jest najważniejsza. Pierwszy milion nie jest dla nich problemem, bo na co dzień szastają tysiącami produktów niczym Elon Musk dolarami. 

Dział – Reklamacje: 

Oświetleniowi Chirurdzy. Dociekliwość to ich drugie imię. Znają bolączki wszystkich lamp. Zajrzą w głąb każdej oprawy, aby znaleźć usterkę. Lutownicą operują niczym skalpelem, a śrubokręt to ich przedłużenie ręki.  

Dział – Druk 3D: 

3D - Dobrze, Dokładnie, Dynamicznie. Najmłodszy dział w firmie stawiający pierwsze kroki, nie bacząc na to wytycza nowe drogi. Pomimo raczkowania stworzył już wiele nowych projektów, a 50 000 wydrukowanych elementów wzbudza podziw. Wspólna przyszłość ma wiele wymiarów, a jednak możemy ją modelować. 

Produkowanie jest łatwe- to jak jazda na rowerze! Tylko rower jest w ogniu, Ty jesteś w ogniu i wszystko jest w ogniu, bo jesteś w piekle. 

2.jpg [2.57 MB]

LABORATORIUM FOTOMETRYCZNE – teatr jednego aktora
Za czarną kotarą, w idealnie mrocznej scenerii, po trzech dzwonkach, rozpoczyna się spektakl, którego głównym bohaterem jest światło.
Nasz bohater, w parze z goniometrem, prezentuje swoje wdzięki, kręcąc piruety niczym łyżwiarze figurowi na olimpiadzie. Na widowni zasiadają dwaj bardzo uważni widzowie – spektrometr i fotometr. Ich wprawne oko ocenia nie tylko artystyczne walory występu, ale przede wszystkim to, co jest esencją naszej pracy: blask bijący od głównego bohatera. Sprawdzają, jak ten blask się rozchodzi, czy równomiernie oświetla scenę, czy nie jest zbyt słaby ani za mocny, czy oświetlane obiekty prezentują się pięknie. Wszystkie swoje spostrzeżenia skrzętnie notują i przekazują za kulisy.
Za kulisami, na podstawie twardych danych, słupków, wykresów i wyliczeń, zapada werdykt...
Luxy, lumeny, kąty rozsyłu, Ra, waty, volty, harmoniczne, współczynniki mocy i wiele innych – to parametry, które oceniamy w naszym laboratorium. Dzięki pracy naszego laboratorium mamy pewność, że wprowadzane przez nas produkty spełniają rygorystyczne wymagania norm i rozporządzeń. 

DZIAŁ IMPORTU - Strażnicy Marzeń Oświetleniowych
Tutaj, w naszej małej komórce, realizujemy marzenia oświetleniowe zarządu. Zaczęło się od Pana Bartłomieja Nowodworskiego, który jako młody przedsiębiorca sprowadzał pierwsze kontenery do Polski. Teraz my kontynuujemy jego misję, z wiedzą którą nam przekazał.
Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Każde zlecenie, każda dostawa to wyzwanie, którego się podejmujemy. A dowodem tego jest fakt, że nasz magazyn handlowy jest warty ponad 11 milionów złotych! I pomyśleć, że dwie kobiety potrafią wydać tyle kasy

Bądź na bieżąco

Zapoznałem\am się z regulaminem serwisu Nowodvorski Lighting i akceptuję jego postanowienia.

Administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana w tym formularzu jest NOWODVORSKI LIGHTING SP. Z O.O. z siedzibą w Częstochowie przy ul. Bojemskiego 11, 42-202 Częstochowa, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Częstochowie, XVII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS:0000488518, NIP: 9492195881, REGON: 243429077 (dalej „Administrator”).

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat towarów i usług oferowanych przez NOWODVORSKI LIGHTING SP. Z O.O. z siedzibą w Częstochowie przy ul. Bojemskiego 11, 42-202 Częstochowa. 
Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu otrzymanej wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Informacja o prawach i obowiązkach przysługujących w związku z przetwarzaniem danych osobowych dostępna jest w Polityce prywatności.


Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
Bojemskiego 11, 42-202 Częstochowa
NIP: 5731015208
BDO: 000003031
Sąd Rejonowy w Częstochowie
XVII Wydział Gospodarczy KRS: 0000994571
Kapitał zakładowy (wpłacony): 4 000 000,00 zł