Relacje targowe - Nowodvorski

Relacje targowe - Nowodvorski

Mnóstwo dobrego designu, ciekawe spotkania i okazja do wymiany doświadczeń ze specjalistami z branży - bo Warsaw Home to nie tylko wystawa, ale też źródło cennej wiedzy z dziedziny architektury i wzornictwa. Kolejna edycja targów już za nami, nas również nie mogło tam zabraknąć.

Już po raz szósty podwarszawski Nadarzyn miał okazję stać się prawdziwą kopalnią diamentów designu. To tutaj, w centrum targowym PTAK Warsaw Expo, przez pięć dni gościło ponad 700 wystawców skupionych w obrębie sześciu sektorów: Furniture, Textile, Light, Kitchen, Bathroom oraz Build. Najważniejsza impreza z branży wyposażenia wnętrz przyciągnęła czołowych projektantów, architektów, deweloperów, a także właścicieli hoteli, restauracji oraz innych przestrzeni publicznych.

Warsaw Home 2022 – punkty obowiązkowe

 Nowodvorski-Lighting-Warsaw-Home-12.JPG [4.20 MB]
 W tym roku organizatorzy targów postawili na mocne nazwiska. Gościem specjalnym był między innymi Karim Rashi, czyli jeden z najważniejszych głosów współczesnego designu. Pochodzący z Egiptu projektant ma na swoim koncie ponad 300 nagród, w tym American Prize for Design Lifetime Achievement, a jego projekty obejmują towary luksusowe dla Christofle, piękne meble marek Bonaldo czy BoConcept. Swoją czwartkową prelekcją projektant przekonywał, że każdy z nas jest niepowtarzalny i potrafi dać światu niepowtarzalne piękno, jeśli tylko się na to odważy.

Częścią targów Warsaw Home 2022 były też warsztaty z oprogramowania dla architektów i projektantów archiDAY. Organizatorzy skupili się na praktycznych aspektach pracy, oferując słuchaczom bezpłatne warsztaty z czterech najczęściej używanych w branży programów do projektowania.

Warsaw Home 2022 – trendy

Jesienne targi były doskonałą okazją do obserwacji najnowszych trendów oraz zapoznania się z nowinkami i wzorniczymi debiutami. W tym roku na stoiskach królowały łagodne barwy zaczerpnięte z przyrody: ochra, terakota oraz oliwkowa zieleń. Towarzyszyły im śmietankowa biel i jasne szarości. Nieodzownym elementem było nieśmiertelne drewno. Projektanci coraz częściej wracają myślą do wzorów i materiałów królujących przed laty.

Nowości Nowodvorski Lighting

Dla wielu producentów duży event przyciągający masy odwiedzających stanowił idealny moment do zaprezentowania swoich nowości. My również skorzystaliśmy z tej okazji i przygotowaliśmy całą masę nowych wzorów opraw, które pojawiły się lub już niebawem pojawią się w sprzedaży. Wśród nich znalazły się kolekcje lamp z mlecznymi kloszami: Karo, Kier i Pik, a także Snowball, które mieliśmy okazję pokazać już podczas targów Light and Builing we Frankurcie.

Ofertę lamp dekoracyjnych poszerzyliśmy o nowe kolory malowania: satin chocolate, satin copper i satin gold. Eleganckie barwy ozdobiły oprawy takie jak Laser, Ring czy Candy – kolejną nowość w naszej ofercie. Innymi oprawami, dekoracyjnymi które przyciągnęły uwagę zwiedzających były Kymi, Sunset Natural, Vertic LED, Bar Led. Z kolei wśród nowych propozycji oświetlenia technicznego znalazł się system szynowy LVM oraz praktyczne downlighty, takie jak lampy Mini LED i Midi LED. Na stoisku pokazaliśmy również nową odsłonę lamp zewnętrznych wykonanych w technologii rotomoldingu - oprawy Stone w trzech rozmiarach. 

Nowodvorski-Lighting-Warsaw-Home-8.JPG [4.72 MB]

Warsaw Home 2022 – okazja do współpracy

Wydarzenia takie jak Warsaw Home sprzyjają nawiązywaniu branżowych znajomości, a także zacieśnianiu dotychczasowych więzi. Jako zwolennicy wspólnych inicjatyw połączyliśmy siły z z marką Lenart, której meble uzupełniły aranżację naszego stoiska. Z kolei lampy Nowovorski Lighting rozświetliły standy dwóch innych brandów: Malita Just Wood oraz Kuchnie Halupczok. Nowoczesne oprawy świetnie komponowały się z wysokiej jakości meblami premium.

Warsaw Home 2022 – podsumowanie

Jesienna edycja targów pokazuje, że mimo obecnej koniunktury zainteresowanie tego typu eventami wcale nie maleje. Szóstą odsłonę targów odwiedziło prawie 50 tyś. gości będących przede wszystkim przedstawicielami branży. Doskonałe wzornictwo, piękne stoiska i spora dawka wiedzy to tylko kilka z powodów, dla których Warsaw Home szczyci się tak dobrą opinią. Cieszymy się, że jak co roku mogliśmy się z Wami spotkać, porozmawiać i zaprezentować design oraz technologie, na którymi tak pilnie pracujemy. Do zobaczenia za rok!

Autor: Wiola Imiolczyk, projektant Nowodvorski Lighting. 

Bądź na bieżąco

Zapoznałem\am się z regulaminem serwisu Nowodvorski Lighting i akceptuję jego postanowienia.

Administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana w tym formularzu jest NOWODVORSKI LIGHTING SP. Z O.O. z siedzibą w Częstochowie przy ul. Bojemskiego 11, 42-202 Częstochowa, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Częstochowie, XVII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS:0000488518, NIP: 9492195881, REGON: 243429077 (dalej „Administrator”).

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat towarów i usług oferowanych przez NOWODVORSKI LIGHTING SP. Z O.O. z siedzibą w Częstochowie przy ul. Bojemskiego 11, 42-202 Częstochowa. 
Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu otrzymanej wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Informacja o prawach i obowiązkach przysługujących w związku z przetwarzaniem danych osobowych dostępna jest w Polityce prywatności.


Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
Bojemskiego 11, 42-202 Częstochowa
NIP: 5731015208
BDO: 000003031
Sąd Rejonowy w Częstochowie
XVII Wydział Gospodarczy KRS: 0000994571
Kapitał zakładowy (wpłacony): 4 000 000,00 zł