Relacje targowe - Nowodvorski

Relacje targowe - Nowodvorski

Takiego wydarzenia jeszcze w Polsce nie było. Ekskluzywna i unikalna formuła targów ukierunkowana na prezentację wyselekcjonowanych produktów – oto ARCHITECT@WORK, czyli event skierowany do profesjonalistów, na którym nie mogło nas zabraknąć.
Targi ARCHITECT@WORK organizowane są od 15 lat w różnych miastach Europy, ale dopiero tej jesieni wydarzenie doczekało się swojej polskiej odsłony. 15 i 16 listopada hale wystawiennicze Expo XXI Warszawa stały się stolicą innowacji obecnych w branży wyposażenia wnętrz. Ten wyjątkowy event wyróżnia ekskluzywność, staranny wybór produktów oraz firm zaproszonych do udziału.
W pierwszej polskiej edycji A@W wzięło udział 140 wystawców, którzy zaprezentowali ponad 450 nowości produktowych. Odwiedzającymi targi byli wyłącznie architekci i projektanci, przez co wydarzenie miało charakter specjalistyczny i zamknięty. Aby móc uczestniczyć w targach, trzeba było postarać się o specjalne zaproszenie. 

Innowacja i profesjonalizm

Te dwa słowa wyróżniają targi A@W. Aby zaprezentować swój produkt na targach, wystawca musi najpierw przedstawić go specjalnie powołanemu jury, które ocenia innowacyjność produktu. Dzięki temu odwiedzający mogą oglądać crème de la crème współczesnego wzornictwa. Każda z wybranych marek ma do dyspozycji niewielki narożnik, w którym powinna w pomysłowy sposób wyeksponować zgłoszony projekt. Oprócz przestrzeni wystawienniczej organizatorzy przewidzieli też przestrzeń do dyskusji i poszerzania wiedzy. Podczas wydarzenia mają miejsce prelekcje prowadzone przez najbardziej liczące się nazwiska z branży.

Mimo ekskluzywnego charakteru wydarzenia atmosfera, która towarzyszy targom, jest przyjazna i kameralna. Odpowiednio zaaranżowana przestrzeń sprzyja nieformalnym rozmowom i nawiązywaniu nowych kontaktów.

Oxygen & Architecture

Hasłem przewodnim tegorocznej edycji targów było „Oxygen & Architecture”. W ten sposób organizatorzy chcieli zwrócić uwagę, jak ważną kwestią w dzisiejszym projektowaniu budynków jest troska o jakość powietrza. Ogromna rola, jaką pełnią architekci w tworzeniu dzisiejszego świata, powinna łączyć się z pomocą społeczeństwu – poprzez zapewnienie mu ochrony przed zanieczyszczonym powietrzem oraz prowadzeniu aktywnego oczyszczania i regeneracji. Zagadnieniu temu poświęcona była wystawa OXYGEN prezentująca innowacyjne rozwiązania dostępne dla projektantów, które stanowią narzędzie w zabezpieczaniu otaczającego nas świata. 

Nowodvorski Lighting podczas ARCHITECT@WORK 2022

 Architect-At-Work-Nowodvorski-Lighting-1.JPG [210.87 KB]
Podczas pierwszej polskiej edycji targów mieliśmy okazję zaprezentować aż dwa z naszych projektów. Pierwszym z nich był cieszący się dużym uznaniem i wielokrotnie nagradzany System Cameleon. To nowoczesne rozwiązanie do projektowania spersonalizowanego oświetlenia wyróżnia się przede wszystkim funkcjonalnością i elastycznością. Kompatybilność podzespołów systemu i możliwość doboru komponentów, a także szeroka paleta wykończeń dają nieskończone możliwości aranżacyjne. To właśnie dzięki temu System Cameleon zaskarbił sobie serca projektantów i architektów wnętrz.

Drugim projektem, który został doceniony przez jury, jest rodzina lamp Mono Surface. Minimalistyczne reflektorki przymocowane do zlicowanego z sufitem profilu aluminiowego tworzą doskonały efekt wizualny. Rodzinę opraw wyróżnia możliwość montażu lamp w suficie wykonanym z płyt karton-gips, a także przesuwania elementów mocujących w zależności od miejsca, w którym znajduje się profil konstrukcyjny. Istotną innowacją jest także łatwy sposób montażu klosza, który znacznie upraszcza wymianę żarówki.

Możliwość wzięcia udziału w wydarzeniu ARCHITECT@WORK 2022 Warszawa to wielkie wyróżnienie dla naszej marki. Poprzez swoje projekty chcemy artykułować, jak duże znaczenie ma dla nas innowacyjność. Przez innowacyjność rozumiemy nie tylko doskonałe pomysły, zaawansowanie technologiczne i jakość materiałową, ale też świadome myślenie o środowisku, w którym żyjemy. Cieszymy się, że wraz z pozostałymi wybranymi markami mogliśmy jednym głosem mówić o tym, co ważne w dzisiejszym projektowaniu.

Autor: Wiola Imiolczyk, projektant Nowodvorski Lighting. 

Bądź na bieżąco

Zapoznałem\am się z regulaminem serwisu Nowodvorski Lighting i akceptuję jego postanowienia.

Administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana w tym formularzu jest NOWODVORSKI LIGHTING SP. Z O.O. z siedzibą w Częstochowie przy ul. Bojemskiego 11, 42-202 Częstochowa, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Częstochowie, XVII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS:0000488518, NIP: 9492195881, REGON: 243429077 (dalej „Administrator”).

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat towarów i usług oferowanych przez NOWODVORSKI LIGHTING SP. Z O.O. z siedzibą w Częstochowie przy ul. Bojemskiego 11, 42-202 Częstochowa. 
Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu otrzymanej wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Informacja o prawach i obowiązkach przysługujących w związku z przetwarzaniem danych osobowych dostępna jest w Polityce prywatności.


Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
Bojemskiego 11, 42-202 Częstochowa
NIP: 5731015208
BDO: 000003031
Sąd Rejonowy w Częstochowie
XVII Wydział Gospodarczy KRS: 0000994571
Kapitał zakładowy (wpłacony): 4 000 000,00 zł