Pomieszczenie - Nowodvorski

Pomieszczenie - Nowodvorski

Łazienka to przestrzeń, która w ciągu dnia pełni wiele funkcji – od miejsca porannych przygotowań po wieczorną oazę relaksu. Właściwie dobrane oświetlenie może całkowicie odmienić to pomieszczenie, wpływając na jego funkcjonalność, wygląd, a nawet na nasze samopoczucie. Oto kilka sposobów, dzięki którym światło może zmienić charakter łazienki. 

 Nowodvorski_LIghting_Aloe.jpg [441.47 KB]
Oświetlenie funkcjonalne – jasność tam, gdzie jej potrzebujesz 
“W łazience kluczową rolę pełni oświetlenie funkcjonalne, które zapewnia równomierne, jasne światło niezbędne do codziennych czynności."
mówi Małgorzata Nowodworska, Dyrektor Kreatywny Nowodvorski Lighting. Równie istotne znaczenie ma oświetlenie przestrzeni roboczej, które wymaga szczególnej uwagi. “Dobre oświetlenie nad lustrem, wolne od cieni, jest tutaj niezastąpione.” Nasza lampa Cezanne Led świetnie wpisuje się w te potrzeby, która posiada możliwość montażu zarówno do lustra, jak i ściany czy szafki, dopasowując się do indywidualnych potrzeb domowników. Natomiast kinkiety Aloe, Aralia, Agave i Natalie zapewnią optymalne warunki oświetleniowe niezależnie od pory dnia, doskonale łącząc w sobie styl i funkcjonalność. 

Oświetlenie akcentujące – wydobądź piękno detali 

Oprócz oświetlenia funkcjonalnego, istotną rolę odgrywa także oświetlenie akcentujące. "Delikatne światło punktowe może wydobyć blask eleganckich baterii, oryginalnych uchwytów czy nietypowych detali architektonicznych." dodaje Małgorzata Nowodworska. "To tworzy wyjątkową atmosferę i dodaje przestrzeni głębi." Warto pamiętać, że oświetlenie samo w sobie może również pełnić rolę dekoracyjnego elementu w przestrzeni łazienkowej, na przykład dzięki swojej wyjątkowej oprawie. W tym przypadku mowa o kinkiecie Palmas Led. 

Oświetlenie nastrojowe – stwórz swoje domowe spa 

Nie można zapomnieć o oświetleniu nastrojowym, które pozwala przekształcić łazienkę w prywatne spa. Małgorzata podkreśla: „Starannie zaplanowane oświetlenie w łazience jest niezbędne do stworzenia atmosfery relaksu." Minimalistyczne oprawy oświetleniowe, takie jak Ceara, Bol i Maun, zapewniają idealne rozproszenie światła, doskonale wtapiając się w każdy design, nie przytłaczając przy tym wnętrza. Ich rozmieszczenie na suficie potrafi przekształcić przestrzeń w wymarzoną oazę spokoju i odprężenia.  

 cayo.jpg [140.05 KB]

Rola barwy światła w budowaniu nastroju

Małgorzata Nowodworska zwraca uwagę również na istotną rolę, jaką odgrywa barwa światła w kształtowaniu nastroju i samopoczucia. „Możliwość wyboru pomiędzy ciepłą a zimną temperaturą barw światła pozwala na kreowanie atmosfery od przytulnej i ciepłej, po bardziej nowoczesną i chłodną. W naszej ofercie są lampy z wymiennym źródłem światła, jak również rozwiązania ledowe dostępne w 2 najbardziej lubianych temperaturach barwowych, co pozwala stworzyć atmosferę odpowiadającą indywidualnym preferencjom.  

Bezpieczeństwo w stylu 

 palmas.jpg [1.39 MB]

Kluczowym aspektem przy wyborze oświetlenia do łazienki jest uwzględnienie panującej tam wilgotności. Nasze lampy łazienkowe są przystosowane do tych warunków, co potwierdza ich indeks IP, umieszczony jako druga cyfra. Dedykowane oprawy posiadają poziom szczelności od IPX1 do IPX7, dostosowany do strefy montażu w łazience. Im wyższa wartość stopnia ochrony IP, tym produkt jest bardziej odporny na działanie wody, a tym samym bezpieczniejszy w użytkowaniu. 

Pamiętaj, że odpowiednio dobrane oświetlenie może całkowicie odmienić Twoją łazienkę, czyniąc z niej nie tylko miejsce codziennej higieny, ale także osobistą przestrzeń relaksu i odnowy. Wykorzystaj moc światła, aby stworzyć łazienkę swoich marzeń.  

Artykuł powstał na bazie rozmowy z Małgorzatą Nowodworską, Dyrektorem Kreatywnym Nowodvorski Lighting 

 

Bądź na bieżąco

Zapoznałem\am się z regulaminem serwisu Nowodvorski Lighting i akceptuję jego postanowienia.

Administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana w tym formularzu jest NOWODVORSKI LIGHTING SP. Z O.O. z siedzibą w Częstochowie przy ul. Bojemskiego 11, 42-202 Częstochowa, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Częstochowie, XVII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS:0000488518, NIP: 9492195881, REGON: 243429077 (dalej „Administrator”).

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat towarów i usług oferowanych przez NOWODVORSKI LIGHTING SP. Z O.O. z siedzibą w Częstochowie przy ul. Bojemskiego 11, 42-202 Częstochowa. 
Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu otrzymanej wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Informacja o prawach i obowiązkach przysługujących w związku z przetwarzaniem danych osobowych dostępna jest w Polityce prywatności.


Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
Bojemskiego 11, 42-202 Częstochowa
NIP: 5731015208
BDO: 000003031
Sąd Rejonowy w Częstochowie
XVII Wydział Gospodarczy KRS: 0000994571
Kapitał zakładowy (wpłacony): 4 000 000,00 zł