Pomieszczenie - Nowodvorski

Pomieszczenie - Nowodvorski

Homeoffice, jak i wykonywanie pracy w formie hybrydowej to już niemal codzienność dla większości branż! Jesteś na etapie projektowania kącika do pracy? W swoim mieszkaniu nie musisz dysponować wolnym pokojem, który przeorganizujesz na biuro. Wystarczy trzymać się kilku podstawowych zasad, aby móc stworzyć ergonomiczny i przytulny kącik do pracy niezależnie od wielkości naszego wnętrza. 

Po pierwsze – znajdź odpowiednie miejsce!

Smart LED + DOT.jpg [548.36 KB]

Niezależnie od tego czy naszym stanowiskiem do pracy będzie osobny pokój, czy wyznaczone miejsca w salonie lub sypialni najważniejszą zasadą jest dostęp do światła dziennego. Biurko lub stolik zlokalizuj najlepiej w okolicy okna. Naturalne oświetlenie zawsze będzie wpływać pozytywnie na samopoczucie.
Wybrałeś już idealne biurko? Świetnie! Teraz przyszedł czas na dopasowanie odpowiedniego krzesła. Podczas wykonywania pracy biurowej zazwyczaj spędzamy w pozycji siedzącej od kilku do nawet kilkunastu godzin dziennie. Prawidłowo dobrane krzesło, to podstawa zdrowego kręgosłupa. Zapomnij o pracy na taborecie, plastikowym krześle, czy pracy na kanapie. Ważne jest, aby krzesło do biurka miało możliwość regulacji wysokości oraz wyprofilowane oparcie.

Po drugie – idealne oświetlenie!

Podczas wykonywania pracy biurowej nie zawsze wystarczy nam naturalne oświetlenie. Główna lampa na suficie również może nie spełniać naszych oczekiwań gdyż możliwe jest, że osoba siedzącą przy biurku będzie rzucać cień na biurko czy stolik. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem będą lampki biurkowe, które nie tylko sprawdzą się podczas pracy, ale również posłużą podczas czytania lektury w pochmurny dzień oraz sprawdzą się podczas odrabiana prac domowych naszych pociech.
Lampki biurkowe dopasuj do wystroju wnętrza. W nowoczesnej, jak i skandynawskiej przestrzeni sprawdzą się lampki biurkowe z kolekcji MONO z dyskretnie ukrytym włącznikiem bezpośrednio za reflektorkiem.
Świetnym rozwiązaniem będą również lampki biurkowe SMART LED,  które pasować będą do niemal każdego wystroju. Dla miłośników pracy ze smartphonem mamy idealne rozwiązanie- lampa biurkowa STYLE LED z funkcją indukcyjnego ładowania telefonu oraz sprytnym wejściem USB do ładowania za pośrednictwem kabla.
Lubisz otaczać się kolorowymi dodatkami? W swoim domowym biurze postaw lampkę stołową z kolekcji TRIFLE. W kolekcji dostępne są lampki z abażurami w kultowe kropki, złote paski, kwiaty a nawet z nadrukiem przepięknej ważki na czarnym tle.
Dla wielbicieli pastelowych kolorów polecamy lampy POCATELLO, zapewniamy że przypadną do gustu również Waszym dzieciom!
Trifle-8077-Nowodvorski-Lighting.jpg [1.86 MB]

Po trzecie organizacja!

Point-Tone-Nowodvorski-Lighting.jpg [383.55 KB]

Bałagan na biurku, może spowodować że będziemy mniej efektywni w pracy, jak i rozdrażnieni. W swoim home office postaw na kolorowe organizery, segregatory, pudełka i pojemniki na długopisy, których kolory możesz dopasować np. do lampki biurkowej. Segregacja ważnych dokumentów z pewnością ułatwi wykonywaną pracę i zaoszczędzi czas na poszukiwaniu istotnych materiałów.
Wybierz też designerski kalendarz lub planner, w którym zapiszesz najważniejsze informację.
Nad biurko wybierz funkcjonalną tablicę korkową lub kredową, umieść na niej listę zadań, motywujące hasła, fiszki językowe lub zdjęcia z wakacyjnych podróży. Niech praca stanie się przyjemnością!

Po czwarte: kwiaty!

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak wielką moc mają rośliny? Do domowego biura wybierz przynajmniej dwie rośliny doniczkowe w różnych rozmiarach. Sprawią one, że we wnętrzu nie tylko będzie bardziej przytulnie, ale też będą oczyszczać powietrze i pozytywnie wpłyną na nasze samopoczucie.
Udowodnione jest, że zielony kolor uspokaja i wpływa kojąco na układ nerwowy dodając pozytywnej energii. Paproć, skrzydłokwiat storczyk, aloes, a nawet cięte świeże kwiaty odmienią domowy kącik pracy i będą przypominać o wakacjach w tropikach. To jak, które kwiaty wybierasz do swojego home office?

 Mono-Nowodvorski-Lighting.jpg [444.19 KB]

Autor - Kamila Agejczyk

Bądź na bieżąco

Zapoznałem\am się z regulaminem serwisu Nowodvorski Lighting i akceptuję jego postanowienia.

Administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana w tym formularzu jest NOWODVORSKI LIGHTING SP. Z O.O. z siedzibą w Częstochowie przy ul. Bojemskiego 11, 42-202 Częstochowa, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Częstochowie, XVII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS:0000488518, NIP: 9492195881, REGON: 243429077 (dalej „Administrator”).

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat towarów i usług oferowanych przez NOWODVORSKI LIGHTING SP. Z O.O. z siedzibą w Częstochowie przy ul. Bojemskiego 11, 42-202 Częstochowa. 
Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu otrzymanej wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Informacja o prawach i obowiązkach przysługujących w związku z przetwarzaniem danych osobowych dostępna jest w Polityce prywatności.


Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
Bojemskiego 11, 42-202 Częstochowa
NIP: 5731015208
BDO: 000003031
Sąd Rejonowy w Częstochowie
XVII Wydział Gospodarczy KRS: 0000994571
Kapitał zakładowy (wpłacony): 4 000 000,00 zł