Kuchnia - Nowodvorski

Kuchnia - Nowodvorski

W dynamicznie ewoluującym świecie, gdzie tempo życia nieustannie przyspiesza, dom staje się nie tylko schronieniem, lecz prawdziwą oazą spokoju i stabilności. Inspirowani tegorocznymi trendami, przewidujemy, że wnętrza nie tylko zachwycą swoim pięknem, lecz także będą praktyczne, komfortowe i trwałe. To nie będzie tylko kwestia aranżacji przestrzeni, lecz także tworzenie przytulnego domowego ogniska, w którym komfort staje się priorytetem. Rok 2024 będzie pełen ciepłych, energetycznych wnętrz, które współgrają z naturą.   

Nowe wizje oświetlenia: drewno i metal dla przytulnej atmosfery 

Boho-Nowodvorski-Lighting.jpg [958.91 KB]
Styl Boho, oparty na etnicznych wzorach i ascetycznej formie, oraz styl Japandi, emanujący spokojem japońskiej estetyki, będą stanowić fundamenty aranżacji wnętrz. Nowoczesne źródła światła, reprezentowane przez kolekcję SUNSET, łączące geometryczną formę z ciepłem sklejki i solidną metalową konstrukcją, przesta być jedynie funkcjonalnymi elementami, a sta się źródłem atmosfery, wprowadzając delikatne światło i tworząc spokojną aurę. Również kolekcje JAPANDI, BOHO, RATTAN, HAVANA, HAITI, DROPS czy MOON XL doskonale wpisują się w aktualne trendy wnętrzarskie, prezentując przytulność połączoną ze stylem. 

Żywe kontrasty i kolorowe akcenty 

Dążąc do naturalności unikamy nudy. Grę kolorów będziemy opierać na kontraście – naturalne barwy przełamiemy akcentami o nasyconej czerwieni, żółci, srebra czy chromu. Przeciwstawne kierunki docenimy również w kontekście formy, łącząc w aranżacji np. obłe meble z liniowym kształtem oświetlenia. Tym, którzy szukają nowoczesnego designu przełamującego kierunek, dedykowana jest kolekcja lamp LASER o smukłym kloszu i szerokiej palecie kolorów w satynowych odcieniach miedzi, złota i czekolady. 

Elegancja formy: królowanie obłych kształtów 

W tegorocznych aranżacjach dalej królować będą obłe formy, od foteli i sof po stoliki, dywany i lustra. Lampy zewnętrzne z kolekcji STONE, zainspirowane naturalnym kształtem kamienia, są doskonałym przykładem, wpisującym się w aktualne trendy. Oprawy STONE zainspirowane naturalnym kształtem otoczaka, nie tylko dodad uroku przestrzeni, ale także podkreślą harmonijny charakter ogrodu. Tworząc spójny klimat zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, będziemy mogli cieszyć się spokojem harmonii nie tylko podczas relaksu w salonie, ale również podczas wieczornych spotkań w ogrodzie 

Funkcjonalność na pierwszym miejscu 

Warto również zauważyć, minimalistyczne, techniczne oświetlenie nie wychodzi z mody. Jego uniwersalność i funkcjonalność sprawiają, że jest ono trwałym elementem, wpisującym się zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne aranżacje. Stylowe, a jednocześnie proste oświetlenie jest jak solidna baza dla wszelkich dekoracji i dodatków, tworząc neutralne tło, które doskonale współgra z różnorodnymi stylami i trendami, dodając przy tym subtelnej elegancji całej przestrzeni. Wartość wnętrz nie ogranicza się jedynie do estetyki. Rozwiązania oświetleniowe, takie jak MONO, system CAMELEON, czy szynoprzewody CTLS i LVM dostosowują się do zmieniających się potrzeb użytkowników podkreślając ich elastyczność i nowoczesność. 

Zrównoważone oświetlenie - minimalizacja zużycia energii 

Eko to nie tylko wybór materiałów, ale także dbałość o zasoby. Lampy VERTIC LED, CIRCOLO LED, BAR LED, SPIN LED czy ARM LED oferują zrównoważone oświetlenie, minimalizując zużycie energii. 

W naszych prywatnych przestrzeniach odkrywamy nowe piękno, inspirując się harmonią natury i nowoczesnym designem. W 2024 roku wnętrza będą emanować ciepłem, elegancją i funkcjonalnością, tworząc przestrzenie, w których chcemy zatrzymać się na dłużej. 

LVM-Focus-out-Led-Nowodvorski-Lighting.jpg [421.23 KB]

Artykuł powstał na bazie rozmowy z Małgorzatą Nowodworską, Dyrektorem Kreatywnym Nowodvorski Lighting  

Bądź na bieżąco

Zapoznałem\am się z regulaminem serwisu Nowodvorski Lighting i akceptuję jego postanowienia.

Administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana w tym formularzu jest NOWODVORSKI LIGHTING SP. Z O.O. z siedzibą w Częstochowie przy ul. Bojemskiego 11, 42-202 Częstochowa, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Częstochowie, XVII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS:0000488518, NIP: 9492195881, REGON: 243429077 (dalej „Administrator”).

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat towarów i usług oferowanych przez NOWODVORSKI LIGHTING SP. Z O.O. z siedzibą w Częstochowie przy ul. Bojemskiego 11, 42-202 Częstochowa. 
Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu otrzymanej wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Informacja o prawach i obowiązkach przysługujących w związku z przetwarzaniem danych osobowych dostępna jest w Polityce prywatności.


Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
Bojemskiego 11, 42-202 Częstochowa
NIP: 5731015208
BDO: 000003031
Sąd Rejonowy w Częstochowie
XVII Wydział Gospodarczy KRS: 0000994571
Kapitał zakładowy (wpłacony): 4 000 000,00 zł