Aktualności dla projektanta - Nowodvorski

Aktualności dla projektanta - Nowodvorski

Twój projekt to odpowiedź na różne potrzeby - funkcjonalne i estetyczne. Nowoczesne, funkcjonalne i komfortowe wnętrza często wykraczają poza przyjęte schematy. W Nowodvorski Lighting tworzymy lampy, które w projektowanych przez Ciebie przestrzeniach wzbudzą zachwyt! Stworzyliśmy również dedykowaną projektantom przestrzeń by udostępnić szereg potrzebnych w procesie projektowania informacji i materiałów. Co w niej znajdziesz?                                                                                   

Logując się do Strefy Projektanta zyskasz dostęp do wszystkich materiałów niezbędnych podczas projektowania. Na karcie produktu znajdziesz bryły 3D w kilku formatach oraz tekstury. W przypadku braków materiałów – pomożemy w ich pozyskaniu. Nasza baza jest stale aktualizowana. W razie potrzeb zapewnimy również dostęp do drukowanych katalogów czy innych materiałów, które mogę być pomocne podczas procesu projektowania.

Możesz też skorzystać z formularza i pochwalić się swoim projektem!

Wybrane aranżacje będziemy prezentować na wskazanym kanale z oznaczeniem autora i konta oraz w powstającej zakładce Inspiracje, a później promować! Ułatwisz nam pracę jeśli wskażesz nazwy lub symbole produktów, które wykorzystałeś w swoim projekcie.

W Strefie Projektanta umieszczamy również najważniejsze informacje związane z naszą marką, przydatne materiały dotyczące oświetlenia i wnętrz. Znajdziesz tutaj również szczegóły wydarzeń które będziemy organizować i w których będziemy uczestniczyć.

Wiemy, że realizacja Twoich projektów to skomplikowany proces, którego powodzenie zależy w dużej mierze od zaufanych Partnerów. Dlatego w wyszukiwarce umieszczonej w części dolnej strony znajdziesz polecanych przez nas dystrybutorów produktów Nowodvorski Lighting, którzy oprócz obsługi logistycznej zapewnią odpowiednie wsparcie na każdym etapie współpracy.

Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i sugestie! Kontaktuj się z nami zawsze, kiedy uważasz, że warto byśmy jakiś pomysł rozwinęli, a inny ulepszyli!

Kontakt:

Modele 3D oraz materiały wspierające - marketing@nowodvorski.com

 

Bądź na bieżąco

Zapoznałem\am się z regulaminem serwisu Nowodvorski Lighting i akceptuję jego postanowienia.

Administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana w tym formularzu jest NOWODVORSKI LIGHTING SP. Z O.O. z siedzibą w Częstochowie przy ul. Bojemskiego 11, 42-202 Częstochowa, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Częstochowie, XVII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS:0000488518, NIP: 9492195881, REGON: 243429077 (dalej „Administrator”).

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat towarów i usług oferowanych przez NOWODVORSKI LIGHTING SP. Z O.O. z siedzibą w Częstochowie przy ul. Bojemskiego 11, 42-202 Częstochowa. 
Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu otrzymanej wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Informacja o prawach i obowiązkach przysługujących w związku z przetwarzaniem danych osobowych dostępna jest w Polityce prywatności.


Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
Bojemskiego 11, 42-202 Częstochowa
NIP: 5731015208
BDO: 000003031
Sąd Rejonowy w Częstochowie
XVII Wydział Gospodarczy KRS: 0000994571
Kapitał zakładowy (wpłacony): 4 000 000,00 zł